Oferta pracy

  • Dr n.med. Teresa Fryda Laboratorium Medyczne Sp. z o.o. zatrudni mgr biologii  w ramach etatu  na naszej jednostce w Sosnowcu,
  • Dr n.med. Teresa Fryda Laboratorium Medyczne Sp. z o.o. zatrudni diagnostów laboratoryjnych z PWZ (mile widziane uprawnienia serologiczne)   w ramach etatu lub umowy zlecenia, na naszej jednostce w Sosnowcu,
  • Dr n.med. Teresa Fryda Laboratorium Medyczne Sp. z o.o. zatrudni w ramach etatu w laboratorium szpitalnym w Wieluniu:
    • kierownika laboratorium - diagnostę laboratoryjnego z II stopniem specjalizacji,
    • mikrobiologa,
    • diagnostę laboratoryjnego - mile widziane uprawnienia serologiczne.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr 728-331-378 lub przesłanie CV drogą elektroniczną na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aplikując na ofertę pracy  zgadzasz się na przetwarzanie przez Dr n. med. Teresa Fryda Laboratorium Medyczne Sp. z o.o. (z siedzibą przy ul. Mikołowska 53 A 40-065 w Katowicach) Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich oddanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia, lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przeniesienia podanych danych (na których przeniesienie wyraziłaś/eś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od dnia zgłoszenia rekrutacyjnego, a  gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacja przez okres 6 miesięcy od dnia zgłoszenia rekrutacyjnego.

Pliki cookies na www.fryda.pl. Chcemy dać każdemu użytkownikowi najlepsze wrażenia z korzystania z naszej strony. Jeśli zdecydujesz się kontynuować przeglądanie przypuszczamy, że zgadzasz się na otrzymanie wszystkich cookies pochodzących z naszego serwisu. Jednak jeśli masz takie życzenie, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki i zablokować pobieranie plików cookies.

Akceptuję ciasteczka z tej witryny.